Kullanım şartları ve koşulları

"MY VISA" TÜRKİYE WEB SITESİ GENEL KULLANIM ŞARTLARI VE KOŞULLARI

 

 1. GİRİŞ 

 

İnternet sitesi: my.visa.com.tr ("Site"), Visa Europe Limited tarafından kullanıcılara ("Kullanıcı(lar)") sunulmaktadır. Visa Europe Limited, İngiltere'de kurulmuş olup, 1 Sheldon Square, London W2 6TT, Birleşik Krallık adresinde kayıtlı ofisi bulunmakta ve 5139966 numarası altında kayıtlıdır ("Visa").

Bu genel kullanım şartları ve koşulları ("Şartlar"), Site'ye ve Site'nin içeriği ile işlevselliğine erişimi ve kullanımını düzenlemek amacıyla hazırlanmıştır. Son güncellenme tarihi: 18.03.2024

 

 1. TANIMLAR 

 

Büyük harflerle yazılmış ve burada tanımlanmamış tüm terimler aşağıdaki tanımlara sahip olacaktır:

 

 • "Hesap", Kullanıcının Site'ye erişmek için oluşturması gereken kişisel hesabı anlamına gelir.

 • "Visa Kart", Türk bir kart çıkaran kuruluş tarafından verilen ve Visa Gold, Visa Platinum, Visa Signature ve Visa Infinite gibi herhangi bir premium kart olabilen geçerli bir Visa premium kartını ifade eder.

 • "Faydalar", Visa Kartı Faydaları ve Ek Faydaları kolektif olarak ifade eder.

 • "Visa Kartı Faydaları", bir Visa Kartı sahibi olan Kullanıcının faydalanabileceği, Visa Kartı'na bağlı tüm faydaları anlatır.

 • "Ek Faydalar", Visa Kartı Faydalarına atıfta bulunarak ve kart çıkaran kuruluşun (ve kart çıkaran kuruluş ortak şirketlerinin) sorumluluğu altında Kullanıcılara ek olarak sunulan herhangi bir ek veya özel faydaları ifade eder.

 • "Kart çıkaran kuruluş", bir kart sahibine kartı veren ve o kart sahibiyle ilgili kartla alakalı sözleşmesel ilişkiyi sürdüren finans kuruluşunu ifade eder.

 • "Site", şu adreste erişilebilir olan web sitesini anlatır: my.visa.com.tr.

 • "Kullanıcı", i- Site'nin rastgele bir ziyaretçisi ve ii- Site'de bir Hesap açmış bir Visa Kartı sahibini anlatır.

 

 1. GENEL KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ VE DEĞİŞİKLİĞİ 

 

3.1 Site'yi kullanarak, Kullanıcı, Hesaplarını oluştururken Şartları okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini kabul eder. Aksi halde, Kullanıcı Site'yi kullanamaz. 

3.2 Visa, Şartları şu durumlarda değiştirebilir: 

3.2.1 mevzuattaki değişiklikler nedeniyle; 

3.2.2 Site ile ilgili teknik gelişmeleri yansıtmak amacıyla; 

3.2.3 yeni sadakat programı özelliklerini tanıtmak için; 

3.2.4 şirket yapısındaki değişiklikler nedeniyle; 

3.2.5 müşteri veri güvenliğindeki iyileştirmeler nedeniyle;

3.2.6 program kullanım politikasındaki değişiklikler nedeniyle; 

3.2.7 müşteri geri bildirimleri ve eğilimlerine uyum sağlamak için.

3.3 Visa, bu durumları kullanıcılara on dört (14) gün önceden haber vermek suretiyle bildirecektir. Bu durumlara onay vermemeniz  durumunda, Site kullanımınız sonlandırılacaktır. Her durumda, Kullanıcı, 4.2. maddede (Bir Hesabı Silme) açıklanan prosedürü izleyerek Hesabını silebilir.

 1. SİTE'YE ERİŞİM, KAYIT VE KULLANIM KOŞULLARI 

 

4.1 Hesap Yönetimi 

4.1.1 Hesap Oluşturma 

 

4.1.1.1 Site'de bir Hesap oluşturmak için, Kullanıcı: 

 • İnternet bağlantısına sahip olmalıdır; 

 • Türk bir kart çıkaran kuruluş tarafından kendi adına verilmiş geçerli bir Visa Kartına sahip olmalıdır; ve 

 • En az 18 yaşında olmalıdır. Site'de bir Hesap oluşturmak için, Kullanıcı "Hesabımı Oluştur" butonuna tıklamalı ve aşağıdaki adımları takip etmelidir: 

  •  Visa Kartının BIN'ini girmelidir (Visa Kartının ilk 9 hanesi ardından yedi sıfır); 

  • Unvanını, adını, soyadını, doğum tarihini ve telefon numarasını girmelidir; 

  • Giriş bilgilerini seçmelidir: e-posta adresi ve şifre; 

  • Gizlilik Politikasını ve Şartları kabul etmelidir; ve 

  • İsterse, çıkmış olması halinde Visa bültenine abone olmalıdır. 

Kaydı onaylamak için, Kullanıcılar oluşturulan Hesapta verilen e-posta adresine gönderilecek olan kayıt onay bağlantısına tıklamalıdır. 

Site'yi sonraki ziyaretlerinde, Kullanıcılar Hesaplarını oluştururken seçtikleri giriş bilgilerini girerek  Giriş Yap" butonuna tıklayarak Hesaplarına erişebilirler. 

Kişisel bilgileri değiştirmek veya eklemek için, Kullanıcılar "Hesabım" sekmesine gidebilirler. 

 

4.1.2 Hesabı Değiştirme 

"Hesabım" sekmesine tıklayarak, Kullanıcı profil bilgilerini (kişisel bilgiler ve şifre) gözden geçirebilir, tamamlayabilir, değiştirebilir;  tercihlerini yönetebilir (favorileri bulabilir, ilgi alanlarını seçebilir/değiştirebilir) ve çıkmış olması halinde Visa bültenine abonelik durumunu yönetebilir.

 

4.1.3 Hesabı Silme 

Kullanıcı, "Hesabım" sekmesinden, "Hesabımı Sil" butonuna tıklayarak istediği zaman doğrudan Hesabını silebilir.

 

4.2 "Kartlarım" » Sekmesi 

"Kartlarım" sekmesine tıklayarak, Kullanıcı Visa Kartlarını ekleyebilir, Visa Kartı kaybolursa, çalınırsa veya zarar görürse iletişim noktaları hakkında bilgi alabilir.

 

4.3 Site'nin Askıya Alınması ve Silinmesi 

Geçerli ve  kanıtlanmış bir neden varsa, Visa herhangi bir zamanda Site'yi kısmen veya tamamen askıya alabilir. Visa, 30 gün önceden haber verme süresiyle Site'yi herhangi bir zamanda kapatabilir.

 

       5. FAYDALAR 

Kullanıcı, hesabına bağlanarak, Visa Kartı Faydalarına ve/veya Ek Faydalarına erişebileceği ayrıcalıklı bir alana erişim sağlar. Bu Madde 5 altında açıklanan Faydaları kullanabilmek için Kullanıcının bir Hesabı olması gerekmektedir.

 

5.1 Visa Kartı Faydaları 

"Konsiyerj

 

Visa Kartı üzerinden sunulan bir hizmet olarak mevcut ve kullanılabilir olduğunda, Kullanıcı "Konsiyerj" sekmesine erişebilir. "Konsiyerjim" sekmesine tıklayarak:

 • Kullanıcı, kendi kart çıkaran kuruluşuna bağlı olarak, konsiyerj hizmet sağlayıcısıyla iletişim kurmak için iletişim araçları sunulur ve özellikle, bilgi veya kişiselleştirilmiş tavsiyeler almak veya üçüncü taraf ortak şirketlerle rezervasyon yapmak veya Visa ortak şirketlerinden tekliflerden yararlanmak için. Kullanıcı, "Taleplerimin Geçmişi"ne tıklayarak taleplerinin geçmişine erişebilir.

 • "En Sık Sorulan Sorular" bölümünde, Kullanıcı en sık yapılan taleplerin örneklerini bulabilir.

 

5.1.1 "Seyahat" 

"Seyahat" sekmesine tıklayarak, Kullanıcı özellikle:

 • Visa Kartı üzerinden sunulan bir hizmet olarak mevcut olduğunda, Kullanıcı şu sitelere yönlendirilmek için erişim bağlantılarını alabilir: 

o Smart Delay web sitesi, uçuş gecikmesi durumunda bir havaalanı salonuna ücretsiz erişim sağlar; 

o Priority Pass web sitesi, seçili havaalanı salonlarında ve mağazalarda birçok avantaj sağlar; 

o Lounge Key web sitesi, seçili havaalanı salonlarında ve mağazalarda birçok avantaj sunar;

 • Kullanıcı, bir ATM bulucu ve bir döviz çeviriciye erişebilir.

 • Kullanıcı, seyahat dünyasıyla ilgili diğer Visa Kartı Faydalarının açıklamalarını  bulabilir.

 

5.1.2 “Ayrıcalıklar” 

"Ayrıcalıklar" sekmesine tıklayarak, Kullanıcı Visa Kartı sayesinde yararlanabileceği teklifleri ve ayrıcalıkları (“Teklifler ve Ayrıcalıklar") kısmında bulabilir. Her Teklif veya Ayrıcalığa uygulanacak özel koşullar, her bir Teklif veya Ayrıcalık içinde detaylandırılır ve bunlar yalnızca bunları sunan partnerin sorumluluğundadır. 

 

5.2 Ek Faydalar 

5.2.1 Bazı kart çıkaran kuruluşlar ("Üçüncü Taraf Kart Çıkaran Kuruluş"), Madde5.1 ‘de (Visa Kartı Faydaları ) belirtilen ek faydalar sunabilir.

Üçüncü Taraf kart çıkaran kuruluşlar tarafından çıkarılan bir Visa Kartına sahip olan Kullanıcı, sadece Üçüncü Taraf kart çıkaran kuruluş  tarafından belirlenen ve Site'de yayınlanan Ek Faydalara erişim sağlayabilir ve bu Ek Faydaların içeriği yalnızca Üçüncü Taraf kart çıkaran kuruluşun sorumluluğundadır.

5.2.2 Bu Ek Faydalar, gerekli olduğu yerlerde "Özel" ibaresi ile belirtilir.

 

 1. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI 

 

Visa, Kullanıcının kişisel verilerini, Visa'nın Küresel Gizlilik Bildirimi ve Türkiye için Ek Gizlilik Bildirimi ("Gizlilik Bildirimi") ile uyumlu olarak ve gerektiği şekilde işler. Site’nin kullanımı ve Faydaların işletilebilmesi için Kullanıcı kişisel verilerinin yurtdışına aktarımı da söz konusu olabilir. Visa Çözümünü kullandığınızda Visa ve bağlı kuruluşlarının kişisel bilgilerinizi nasıl topladığını, koruduğunu ve paylaştığını ve sahip olabileceğiniz veri gizliliği seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu bağlantılarda yer alan Gizlilik Bildirimini okuyun: https://www.visa.com.tr/kullanim-sartlari/visa-kuresel-gizlilik-bildirimi.html ve https://www.visa.com.tr/kullanim-sartlari/visa-kuresel-gizlilik-bildirimi/jurisdictional-notice-turkey.html.

Site, Kullanıcının Visa tarafından sunulan Faydaların dışındaki, üçüncü taraflara ait özelliklere, ürünlere veya uygulamalara erişmesine, bunlarla iletişim kurmasına veya bu özellikleri kullanmasına izin verir ("Üçüncü Taraf Özellikleri"), bu özellikler kendi kullanım koşullarına, lisanslarına ve kişisel veri koruma politikalarına tabidir. Visa, Kullanıcıların Üçüncü Taraf Özelliklerini kullanımı ile ilgili olarak Kullanıcılara karşı sorumluluk taşımaz. "ATM Bul" işlevini kullanırken, Kullanıcı Google Maps/Google Earth işlevlerinin mevcut kullanım koşullarını kabul ettiğini onaylar, Kullanıcı, hesaplarıyla ilişkilendirilen kişisel bilgilerin yeterli ve güncel olmasını sağlamakla yükümlüdür.

 

      7. GARANTİLER VE SORUMLULUK 

 

7.1 Kullanıcı Taahhütleri 

 

7.1.1 Kullanıcı, Site'ye erişmek için internet erişimine sahip olması gerektiğini ve bu erişimin kendi seçtiği erişim sağlayıcı aboneliği üzerinden olduğunu ve maliyetinin de kendi sorumluluğunda olduğunu beyan eder. Kullanıcı, İnternet ve Site'ye erişimde kullandığı ekipman ve erişim sağlayıcılarından tek başına sorumlu olduğunu kabul eder. Bu kullanım sırasında ortaya çıkan her türlü iletişim masrafı da tamamen Kullanıcının sorumluluğundadır. 

 

Kullanıcı, ekipmanını ve kendi verilerini, yazılımlarını veya diğerlerini, özellikle herhangi bir virüs bulaşmasına ve/veya saldırı girişimine karşı güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt eder. 

 

7.1.2 Kullanıcı, kendisine uygulanacak yasalar gereği Visa'dan veya finans kuruluşlarından ürün, hizmet veya yazılım alımı yasaklanmışsa, Site'yi kullanamayacağına dair bilgilendirilmiştir. 

 

7.1.3 Kullanıcı, Site'ye erişim için gerekli olduğundan sağladığı kişisel bilgilerin doğru, güncel ve kimlik, iletişim bilgileri ve diğer bilgiler açısından eksiksiz olduğunu garanti ve taahhüt eder. 

 

7.1.4 Kullanıcı, yalnızca bir Hesap oluşturmayı, bu Hesabı kesinlikle kişisel tutmayı ve giriş bilgilerinin (e-posta adresi ve şifre) gizliliğini garanti etmeyi taahhüt eder. Kullanıcı, bu bilgilerin gizliliğinin veya güvenliğinin ihlal edilmesi durumunda derhal Visa'yı bilgilendirmeyi taahhüt eder.

 Kullanıcı, bu Hesaptan yapılan tüm işlemlerden sorumludur; ancak bu işlemler kontrolü dışındaki eylemler, örneğin hacklenme sonucu gerçekleşmişse sorumlu değildir. Kullanıcı, bu Hesabın yetkisiz kullanımı veya Hesabın güvenliğiyle ilgili herhangi bir gerçek veya potansiyel ihlalden haberdar olduğunda derhal Visa ile iletişime geçmeyi taahhüt eder. 

Kullanıcının bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarına ciddi veya tekrarlanan bir ihlalde bulunması durumunda, özellikle Kullanıcının 4. Madde'de (Site'ye Erişim, Kayıt ve Kullanım Koşulları) belirtilen bu Hesabın erişim ve oluşturma koşullarına uymaması durumunda, Visa'nın bir Hesabın oluşturulmasını reddetme, bu Hesaba erişimi askıya alma veya Hesabı silme hakkını kabul eder ve anlar. Meşru bir neden varsa (örneğin dolandırıcılık) önceden bildirimde bulunulmadan ve diğer tüm durumlarda, Kullanıcıya Kullanıcının kişisel bilgilerinde verilen e-posta adresine, e-posta gönderilerek konuya dair ön bildirimde bulunulur. 

 

7.1.5 Her Kullanıcı, bir Hesap oluştururken sağlanan bilgilerin niteliğini ve doğruluğunu doğrulamak için Visa tarafından talep edilen ek bilgileri sağlamayı taahhüt eder. Bu ek bilgilerin iletilmemesi durumunda, Kullanıcı, Visa'nın bir Hesabın oluşturulmasını reddetme, bu Hesaba erişimi askıya alma veya bu Hesabı silme hakkını kabul eder ve anlar. Meşru bir neden varsa (örneğin dolandırıcılık) önceden bildirimde bulunulmadan ve diğer tüm durumlarda, Kullanıcıya Kullanıcının kişisel bilgilerinde verilen e-posta adresine e-posta gönderilerek konuya dair  ön bildirimde bulunulur.

 

7.2 Visa Garantileri ve Sorumluluğun Sınırlanması 

 

7.2.1 Visa Garantileri 

 

7.2.1.1 Visa, Site'ye 24 saat boyunca, haftanın 7 günü en iyi erişimi sağlamak için elinden geleni yapmayı taahhüt eder, ancak tarafların kontrolü dışındaki mücbir sebep durumları (yangınlar, seller, depremler, ambargolar, kıtlıklar, savaşlar, savaş eylemleri (savaş ilan edilip edilmemesine bakılmaksızın), terör eylemleri, isyanlar, ayaklanmalar, sivil kargaşa, grevler, lokavtlar veya diğer iş karışıklıkları, hükümet kararları veya Visa’nın kontrolü dışında olan bilgisayar sisteminin (donanım ve yazılım)  güncellenmesi ve bakımına tabi herhangi bir olay,  Site'nin işletimi veya güvenliği için altyapı arızaları dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere) hariç tutulur.

 

7.2.1.2 Site'nin kullanımı tamamen Kullanıcının sorumluluğundadır. Site "olduğu gibi" ve Site'nin erişilebilirliği ve kalitesi konusunda herhangi bir garanti olmaksızın sunulmaktadır. 

 

7.2.1.3 Visa, kendi takdirine bağlı olarak ve tek taraflı olarak, herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeden, Site'nin yapılandırmasını ve içeriğini değiştirme ve Site'ye erişimi sınırlama, askıya alma veya yasaklama hakkını saklı tutar, geçici veya kalıcı olarak kullanıcıya bildirilir. 

 

7.2.1.4 Visa, Site'nin erişim ve kullanım için gerekli olan güncel teknolojiye sahip olduğunu garanti etmeyi ve bilgi güvenliği riski yaratmamayı taahhüt eder., Ancak herhangi bir virüsün veya diğer zararlı unsurların ortaya çıkmasını, herhangi bir araçla ve/veya üçüncü bir tarafça tanıtılması durumunda, Kullanıcıların bilgisayar sistemlerinde değişiklikler yapabilmesi durumlarını engelleyemez.

7.2.1.5 Visa, Site'ye erişim ve işletim konusunda, teknik sorunlar da dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir garanti vermemektedir.

7.2.1.6 Visa, Site'nin tamamının veya bir kısmının kesintiye uğraması durumunda, nedeni, süresi veya sıklığı ne olursa olsun sorumlu tutulamaz. Özellikle Visa, şu durumlar için sorumlu tutulamaz:

 • Site'nin tamamının veya bir kısmının kullanılan iletişim aracı ve nedeni, süresi veya sıklığı her ne olursa olsun  kesintiye uğraması, arızalanması, değişikliği ve bozulması,;

 • Nedeni, süresi veya sıklığı ne olursa olsun teknik sorunlar nedeniyle Site'ye geçici olarak erişilememesi,;

 • Kullanıcılara, türü her ne olursa olsun, Site'ye erişim, yönetim, kullanım, işletim, bozulma ve/veya kesinti nedeniyle doğrudan veya dolaylı olarak verilen zararlar, 

 • Site'nin anormal kullanımı veya yasa dışı istismarı; ve

 • Herhangi bir sebeple bir saldırı veya hacklenme durumu olması ve Kullanıcının internete erişiminin geçici veya kalıcı olarak durdurulması, yasaklanması veya silinmesi.

7.2.1.7 Visa, Kullanıcının Hesabının gizlilik bilgilerini koruyamaması nedeniyle herhangi bir dolandırıcı kullanımdan sorumlu tutulamaz. 

7.2.1.8 Tüm Visa Kartı Faydaları ve Ek Faydalar, iş ortağı şirketler tarafından sunulur ve sonuç olarak, her bir iş ortağı şirketin kendi sorumluluğunda olan kullanım koşulları ve gizlilik politikalarına tabidir. Söz konusu kullanım koşulları ve/veya geçerli gizlilik politikaları hakkında bilgi almak için, Kullanıcının ilgili iş ortağı şirketin web sitesine girmesi veya iş ortağı ile iletişime geçmesi gerekir. Ayrıca, Kullanıcı bu teklifleri kullanırsa, sözleşme doğrudan Kullanıcı ve ilgili iş ortağı şirket arasında kurulur. 

7.2.1.9 Visa, bir iş ortağı şirket tarafından sağlanan Visa Kartı Faydaları ve Ek Faydalardan sorumlu tutulamaz. Herhangi bir şikayet doğrudan ilgili iş ortağı şirkete yönlendirilmelidir.

 

7.2.2 Visa'nın Sorumluluğu 

7.2.2.1 Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde Visa'ya doğrudan bir kusur atfedilemediği durumlarda, Visa, Visa Kartı Faydalarının tanımından veya Site'nin kullanımından kaynaklanan zararlar da dahil olmak üzere, hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. 

7.2.2.2 Ayrıca, Visa, Ek Faydaların ev sahibi olarak, bu içeriklerden sorumlu tutulamaz, bu içerik tamamen Üçüncü Taraf Kart Çıkaran Kuruluşlar’ın sorumluluğundadır.

7.2.2.3 Her durumda, hem Visa Kartı Faydaları hem de Ek Faydalar için, sunulan teklifler veya garantiler, iş ortağı şirketler tarafından (Visa'nın ortak şirketleri ve sırasıyla Üçüncü Taraf Kart Çıkaran Kuruluş'un ortak şirketleri) sunulur. Bu vesileyle Kullanıcı tarafından yapılabilecek tüm işlemler yalnızca Kullanıcı ve iş ortağı şirket (Visa ile değil) arasında gerçekleştirilir. Visa, iş ortağı şirketlerin veya iş ortağı şirket tarafından kullanılan üçüncü tarafların eylemleri, teklifleri veya ürünleri veya hizmetleri nedeniyle ortaya çıkan herhangi bir kayıp, masraf veya maliyetten tamamen veya kısmen sorumlu tutulamaz. Bu madde, tüketicinin yasalar tahtında sahip olduğu hakları etkilemez. 

7.2.2.4 Visa'nın sorumluluğu tespit edildiği durumda, bu sorumluluk on beş bin (15.000) Türk Lirası (TRY) ile sınırlıdır. 

7.2.2.5 Bu durumda, Visa Kullanıcılara karşı yalnızca , Genel Kullanım Şartları ve Koşulları tarafından tanımlanan yükümlülüklerini ihlal etmesinden kaynaklanan doğrudan zararlar için sorumlu olacaktır. Bu nedenle, Kullanıcılar, Visa'dan, ne sebeple olursa olsun, kâr kaybı veya fırsat kaybı gibi dolaylı zararlar için tazminat talep etme hakları olmadığını kabul ve beyan ederler. 

7.2.2.6 Visa, yükümlülüklerinin yerine getirilememesi durumunda; (i) üçüncü bir tarafın, iş ortağı şirketleri de dahil olmak üzere – öngörülebilir dahi olsa- eylemleri , veya (ii) bir Kullanıcının hatası, veya (iii) Türk hukukuna göre mücbir sebep olarak tanımlanan bir olay, veya (iv) makul olarak Visa'nın tek kontrolü altında olmayan herhangi bir diğer olay nedenlerinden kaynaklı ise sorumlu tutulamaz.

 

     8. FİKRİ MÜLKİYET 

 

8.1 Site'de kullanılan yazılım, Site yapısı veya içeriği ve özellikle, burada sayılanlarla sınırlı olmamak üzere, logolar, ticari markalar, resimler, videolar, fotoğraflar, metinler, grafik unsurlar, yazılımlar veya Site'de görünen herhangi bir biçimde ve herhangi bir nitelikteki diğer unsurlar ( "İçerik"), telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer fikri mülkiyet hakları koruması altındadır ve Visa, ortak şirketleri veya kart çıkaran kuruluşun ("Hak Sahibi") mülkiyetindedir. 

8.2 İçeriğin, Hak Sahibi tarafından yazılı olarak açıkça yetkilendirilmemiş herhangi bir kullanımı, fikri mülkiyet haklarının ihlali anlamına gelir ve bir ihlal teşkil edebilir ve ayrıca görüntü hakkı, diğer kişilik hakları veya yürürlükteki herhangi bir diğer hak ve düzenlemenin ihlaline de yol açabilir. Kullanıcının cezai ve/veya hukuki sorumluluğu da söz konusu olabilir. 

8.3 Bu nedenle, İçeriğin kopyalanması, değiştirilmesi, çoğaltılması, yayılması, dağıtılması, yayınlanması, halihazırda mevcut veya geliştirilebilecek herhangi bir ortamda entegre edilmesi, uyarlanması, devredilmesi, lisanslanması, garanti verilmesi, herhangi bir şekilde başka bir yolla kısmen veya tamamen iletilmesi,  veya kaynak kodlarına ve/veya Site'nin protokollerine erişmeye çalışmak için tersine mühendislik yapılması veya başka bir yöntem kullanılması, Hak Sahibinin önceden alınmış yazılı açık izni olmadan yasaktır.

 

 1. HİPER METİN BAĞLANTILAR 

 

9.1 Site, Site'den bağımsız üçüncü taraf sitelere hiper metin bağlantılar verebilir. Visa, bu tür üçüncü taraf sitelerin içeriğinin doğruluğundan, bütünlüğünden veya güvenilirliğinden veya bu tür üçüncü taraf siteler aracılığıyla sunulan veya satılan ürünler veya hizmetlerden sorumlu değildir. Ayrıca, Site'de bir üçüncü taraf sitesine bir bağlantı olması, Visa'nın o siteyi veya içeriğini onayladığı anlamına gelmez.

9.2 Kullanıcının bu üçüncü taraf sitelere bağlanması ve kullanımı yalnızca Kullanıcının sorumluluğundadır.

 

 1. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEME 

10.1 Genel Kullanım Şartları ve Koşulları, Türk Hukuku’na tabidir ve herhangi bir anlaşmazlık durumunda İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 

 

 

Daha fazla bilgi

Lütfen hesap oluşturun veya my Visa hesabınıza giriş yapın